Home


Serdecznie polecam komfortowe Apartamenty-Muminki.pl w centrum Sopotu, blisko plaży, blisko morza.
Boczna ulica od ul. Monte Cassino , róg ul. Haffnera i ul. Ceynowy.
Nieopodal kortów tenisowych, w okolicy Hotelu Grand, Hotelu Haffner, Hotelu Sharaton.
150 m do parku, alejek rowerowych, placu zabaw dla dzieci i plaży
400 m do Molo i Deptaka ‘Monciak’, 800 m do dworca PKP i  Aqua parku, 1500 m do Ergo Arena.
5  Apartamentów w 100 letniej Sopockiej Kamienicy w pasie nadmorskim, po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone i w pełni wyposażone:
TV kablowa UPC, TV LCD 36′-42′ , Internet Wi-Fi.
Sprzęt plażowy (parawan, parasol, koc, 2 leżaki).
Dla Dzieci : łóżeczko , spacerówka, wanienka,  krzesełko oraz bramka na schody na życzenie.
Dogodne warunki dla rodzin.
Akceptujemy zwierzątka.
Dwa miejsca postojowe przy budynku –nieodpłatnie (auto należy zgłosić przy rezerwacji)
Miejsca postojowe wokół budynku   parkometry miejskie  20 zł/ doba  lub Parking strzeżony 50 zł / doba 
Wyżywienie we własnym zakresie, kuchnia w pełni wyposażona.
W budynku obok znajdą państwo sklep spożywczy czynny codziennie od 6.00 do 22.00  oraz  salon fryzjersko-kosmetyczny.
Wystawiamy Faktury Vat.
Możliwość zapłaty kartą płatniczą.

+48 502 364 441
ApartamentyMuminki@gmail.com

5  Apartamentów  w 100 letniej Sopockiej Kamienicy w pasie nadmorskim, po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone w pełni wyposażone.
Apartament Zielony (55m2) i  Błękitny (45m2)  Parter, dwa samodzielne, bliźniacze apartamenty oddzielone podwójnymi drzwiami z możliwością połączenia.
Studio Pomarańczowe (35 m2) samodzielne, I piętro.
Studio Beżowe (35 m2) i  Studio Czerwone (40 m2)  II piętro, dwa  samodzielne, przylegające do siebie studia ze wspólnym korytarzem.
Wszystkie Apartamenty mają swoje niezależne wejścia i są samodzielne.
 Studio Pomarańczowe (ORANGE) 35m² – I piętro, typ studio – przeznaczony dla 2-4 osób.
Składa się z części sypialnianej (Tv 42′, łoże małżeńskie 150*200, tapczan 100*220 oraz fotel rozkładany),  aneksu kuchennego (Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, płyta ceramiczna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, Expres do kawy Nescafe Dolce Gusto, podstawowe garnki, naczynia i sztućce), wydzielonej jadalni (Stół + 4 krzesła) oraz łazienki z kabiną prysznicową.

Studio Czerwone (Red) 40 m2 – II piętro,Balkon, typ studio, przeznaczony dla 2-3 osób.
Wyposażenie; TV 46′  łoże małżeńskie 150*200,  Sofa rozkładana 150*200 , szafa, stół + 3 krzesła,  kuchnia (Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, Płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, podstawowe garnki, naczynia i sztućce ) oraz  łazienka z dużą kabiną prysznicową.
Studio Beżowe  (ECRU) 35 m2 – II piętro, typ studio, przeznaczony dla 2-3 osób.
Wyposażenie; TV 39′  łoże małżeńskie 150*200,  Fotel rozkładany , Garderoba, Stół + 4 krzesła,  mały aneks kuchenny (Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, Płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, podstawowe garnki, naczynia i sztućce ) oraz duża i słoneczna łazienka z kabiną prysznicową.
Apartament Błękitny (BLUE) 45 m² – parter, jedna sypialnia, dwupoziomowy 2-5 osób .
Składa się z; na górze dużej sypialni (TV 46″, Dekoder UPC,  łoże małżeńskie 160×200, Sofa rozkładana, fotel rozkładany) i WC oraz  na dole jadalni z kuchnią (tu rogówka rozkładana–możliwość spania) Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, płyta ceramiczna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, Expres do kawy Jacobs Tassimo, podstawowe garnki, naczynia i sztućce, Stół + 4 krzesła oraz  łazienki z kabiną prysznicową. Możliwość dostawki.
Apartament Zielony (GREEN) 55m² –parter, Balkon, dwie sypialnie, dwupoziomowy 4-6 osób.
Wejście bezpośrednio z ulicy.  Składa się z; na górze dużej sypialni (TV 39′, dekoder UPC,  łoże małżeńskie 180×200 lub  dwa pojedyncze 90×100 i łóżko piętrowe) oraz na dole małej sypialni 10 m2 (z łożem małżeńskim 150×200 , TV 32″) oraz jadalni z kuchnią ( Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, płyta ceramiczna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, Expres do kawy Nescafe Dolce Gusto,  podstawowe garnki, naczynia i sztućce, Stół + 5 krzeseł +2 pufy oraz  łazienki z kabiną prysznicową. Możliwość dostawki.

Sopot to Perła Trójmiasta

Sopot to niewielkie, niespełna czterdziestotysięczne miasto na prawach powiatu  nazywane  letnią stolicą Polski
Ten niewielki nadbałtycki kurort, położony pomiędzy Gdańskiem i Gdynią stanowi centrum blisko milionowej aglomeracji
Latem tętni tu życie towarzyskie.
Liczne kawiarenki, restauracje, ogródki letnie, puby, dyskoteki, Teatr Atelier na plaży, Ergo-Arena,
Opera Leśna, Przytań Rybacka, najdłuższe drewniane Molo w Europie oraz przepiękna plaża -oto, z czego słynie Sopot!Zapraszamy na wspaniałą zabawę i relaks dla całej rodziny w Sopockim Aquaparku.
W Operze Leśnej i Ergo-Arenie różnorodne koncerty, widowiska i imprezy kulturalno -rozrywkowe.W Teatrze Atelier na plaży oraz Teatrze Kameralnym na Monte Cassino różnorodne spektakle i recitale. Na Hali 100-lecia oraz na Hali Tenisowej imprezy sportowe, mecze, pokazy i wystawy.
Latem polecamy szczególnie rejsy statkiem na Hel , do Gdańska i do Gdyni.

Co warto zobaczyć;
Molo.
Jedna z najważniejszych atrakcji i wizytówka miasta. Najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji mające około pół kilometra długości. Jego część spacerowa ma 515, 5 m, z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej.
Na terenie bezpośrednio przylegającym do mola znajduje się  Muszla  Koncertowa i piękna fontanna oraz Plac Zdrojowy z licznymi galeriami i restauracjami.Latem na Molo organizowane jest Kino letnie, zaś zimą lodowisko. Znajdziemy tu  stoiska z pamiątkami, oferujące zwłaszcza wyroby z bursztynu. Molo jest także przystanią turystycznej żeglugi pasażerskiej i taksówek wodnych.
Krzywy Domek. Niezwykle atrakcyjny, niekonwencjonalny budynek o charakterze  bajkowych rysunków położony przy głównym deptaku Monte Cassiono. Elewacja obiektu w pełni odpowiada stylistyce Monciaka. Budynek poziomami nawiązuje do sąsiadujących kamieniczek.
Opera Leśna to zadaszony, nowoczesny amfiteatr na wolnym powietrzu, uchodzący za jeden z najpiękniejszych i najbardziej znakomitych pod względem akustyki obiektów w Europie. Odbywają się tu liczne koncerty oraz imprezy artystyczne
Dworek Sierakowskich jest Główną siedzibą Towarzystwa Przyjaciół Sopotu pełniącą rolę  ośrodków życia kulturalnego. Liczne koncerty i wystawy o ciekawej tematyce powodują, że miejsce to przyciąga wszystkich z Trójmiasta i okolic. Dworek jest również ciekawym miejscem pod względem architektonicznym. Na parterze zachowały się zabytkowe detale: kaflowe piece z końca XVIII w., zdobione drzwi dwuskrzydłowe, liczne okucia metalowe, stiukowe fasady, rozeta i malowidła na suficie.