Home


Serdecznie zapraszam do Apartamentów-Muminki w centrum Sopotu, 150 m do plaży,  ul. Haffnera (boczna ulica od słynnego Monciaka), róg ul. Ceynowy, nieopodal kortów tenisowych, w okolicy Hotelu Grand , hotelu Haffner, hotelu Sharaton. 100 m do parku, alejek rowerowych i placu zabaw dla dzieci, 400m do Molo i Deptaka Monciak, 600 m do Dworca PKP, 800m do Aqua parku, 1000 m do Ergo Arena.
5  Apartamentów w 100 letniej Sopockiej Kamienicy w pasie nadmorskim, po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone.
Apartamenty  w pełni wyposażone.
TV kablowa UPC, TV LCD 36′-42′ , Internet Wi-Fi.
Sprzęt plażowy (parawan, parasol, koc, 2 leżaki).
Dla Dzieci : łóżeczko , spacerówka, wanienka,  krzesełko oraz bramka na schody na życzenie.
Dogodne warunki dla rodzin.
Akceptujemy zwierzątka.
Możliwość parkowania przy budynku -nieodpłatnie (auto należy zgłosić przy rezerwacji)
lub Parking strzeżony 100 m (50 zł / doba )
Wyżywienie we własnym zakresie, kuchnia w pełni wyposażona.
W budynku obok znajdą państwo sklep spożywczy czynny codziennie od 6.00 do 22.00  oraz  salon fryzjersko-kosmetyczny.
Wystawiamy Faktury Vat.
Możliwość zapłaty kartą płatniczą.

+48 502 364 441
ApartamentyMuminki@gmail.com

5  Apartamentów  w 100 letniej Sopockiej Kamienicy w pasie nadmorskim, po kapitalnym remoncie, nowocześnie urządzone w pełni wyposażone.
Apartament zielony (55m2) i błękitny (45m2) – dwa bliźniacze apartamenty na parterze oddzielone podwójnymi drzwiami z możliwością połączenia lub oddzielne mieszkania.  Studio pomarańczowe na I piętrze. Studio beżowe i Olivkowe na II piętrze.
Wszystkie Apartamenty mają swoje niezależne wejścia i są samodzielne.
 Studio Pomarańczowe 35m² – I piętro, typ studio – przeznaczony dla 2-4 osób.
Składa się z części sypialnianej (Tv 42′, łoże małżeńskie 150*200, tapczan 100*200 oraz fotel rozkładany),  aneksu kuchennego (Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, Expres do kawy Nescafe Dolce Gusto, podstawowe garnki, naczynia i sztućce), wydzielonej jadalni (Stół + 4 krzesła) oraz łazienki z kabiną prysznicową.
Studio Olivkowe- 40 m2 – II piętro,Balkon typ studio, przeznaczony dla 2-3 osób.

Wyposażenie; TV 46′  łoże małżeńskie 150*200,  wersalka , szafa, Stół + 4 krzesła,  mały aneks kuchenny (Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, Płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, podstawowe garnki, naczynia i sztućce ) oraz  łazienka z dużą kabiną prysznicową.
 Studio Beżowe- 35 m2 – II piętro, typ studio, przeznaczony dla 2-3 osób.
Wyposażenie; TV 39′  łoże małżeńskie 150*200,  Fotel rozkładany , Garderoba, Stół + 4 krzesła,  mały aneks kuchenny (Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, Płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, podstawowe garnki, naczynia i sztućce ) oraz duża i słoneczna łazienka z kabiną prysznicową.
Apartament Błękitny – średni -45m² – parter, jedna sypialnia, dwupoziomowy
– przeznaczony dla 2-5 osób . Składa się z;
na górze dużej sypialni (TV 46″, Dekoder UPC,  łoże małżeńskie 160×200, wersalka rozkładana, fotel rozkładany) i WC
 oraz  na dole jadalni z kuchnią (tu rogówka rozkładana–możliwość spania) Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, Expres do kawy Jacobs Tassimo, podstawowe garnki, naczynia i sztućce, Stół + 4 krzesła oraz  łazienki z kabiną prysznicową.
 Możliwość dostawki.
Apartament Zielony –duży -55m² -parter, dwie sypialnie, dwupoziomowy
– przeznaczony dla 4-6 osób,  Wejście bezpośrednio z ulicy. Balkon. Składa się z;
na górze dużej sypialni (TV 39′, dekoder UPC,  łoże małżeńskie 180×200 lub  dwa pojedyncze 90×100 i łóżko piętrowe)
oraz na dole małej sypialni 10 m2 (z łożem małżeńskim 150×200 , TV 32″) oraz jadalni z kuchnią ( Lodówka z zamrażarką, Mikrofalówka z grillem, płyta indukcyjna, Toster, Czajnik  bezprzewodowy, Expres do kawy Nescafe Dolce Gusto,  podstawowe garnki, naczynia i sztućce, Stół + 4 krzesła +2 pufy oraz  łazienki z kabiną prysznicową. Możliwość dostawki.

Sopot to Perła Trójmiasta

Sopot to niewielkie, niespełna czterdziestotysięczne miasto na prawach powiatu  nazywane  letnią stolicą Polski
Ten niewielki nadbałtycki kurort, położony pomiędzy Gdańskiem i Gdynią stanowi centrum blisko milionowej aglomeracji
Latem tętni tu życie towarzyskie.
Liczne kawiarenki, restauracje, ogródki letnie, puby, dyskoteki, Teatr Atelier na plaży, Ergo-Arena,
Opera Leśna, Przytań Rybacka, najdłuższe drewniane Molo w Europie oraz przepiękna plaża -oto, z czego słynie Sopot!Zapraszamy na wspaniałą zabawę i relaks dla całej rodziny w Sopockim Aquaparku.
W Operze Leśnej i Ergo-Arenie różnorodne koncerty, widowiska i imprezy kulturalno -rozrywkowe.W Teatrze Atelier na plaży oraz Teatrze Kameralnym na Monte Cassino różnorodne spektakle i recitale. Na Hali 100-lecia oraz na Hali Tenisowej imprezy sportowe, mecze, pokazy i wystawy.
Latem polecamy szczególnie rejsy statkiem na Hel , do Gdańska i do Gdyni.

Co warto zobaczyć;
Molo.
Jedna z najważniejszych atrakcji i wizytówka miasta. Najdłuższe w Europie molo o drewnianej konstrukcji mające około pół kilometra długości. Jego część spacerowa ma 515, 5 m, z czego 458 m wchodzi w głąb Zatoki Gdańskiej.
Na terenie bezpośrednio przylegającym do mola znajduje się  Muszla  Koncertowa i piękna fontanna oraz Plac Zdrojowy z licznymi galeriami i restauracjami.Latem na Molo organizowane jest Kino letnie, zaś zimą lodowisko. Znajdziemy tu  stoiska z pamiątkami, oferujące zwłaszcza wyroby z bursztynu. Molo jest także przystanią turystycznej żeglugi pasażerskiej i taksówek wodnych.
Krzywy Domek. Niezwykle atrakcyjny, niekonwencjonalny budynek o charakterze  bajkowych rysunków położony przy głównym deptaku Monte Cassiono. Elewacja obiektu w pełni odpowiada stylistyce Monciaka. Budynek poziomami nawiązuje do sąsiadujących kamieniczek.
Opera Leśna to zadaszony, nowoczesny amfiteatr na wolnym powietrzu, uchodzący za jeden z najpiękniejszych i najbardziej znakomitych pod względem akustyki obiektów w Europie. Odbywają się tu liczne koncerty oraz imprezy artystyczne
Dworek Sierakowskich jest Główną siedzibą Towarzystwa Przyjaciół Sopotu pełniącą rolę  ośrodków życia kulturalnego. Liczne koncerty i wystawy o ciekawej tematyce powodują, że miejsce to przyciąga wszystkich z Trójmiasta i okolic. Dworek jest również ciekawym miejscem pod względem architektonicznym. Na parterze zachowały się zabytkowe detale: kaflowe piece z końca XVIII w., zdobione drzwi dwuskrzydłowe, liczne okucia metalowe, stiukowe fasady, rozeta i malowidła na suficie.